כאשר מדובר על החלל הפרטי של כל אחד, מושקעת בו מחשבה רבה. כך קורה שמרבית האנשים דואגים לתחזוק הבית שלהם ולניקיון שלו, מרהטים אותו וממשיכים לטפח אותו בכל צורה אפשרית. דומה הדבר עם הגוף הפרטי של כל אחד, אותו דואגים להזין במים ובמזון איכותי על מנת לשמור על שלומו.

כאשר מדובר על הבית של כולם – הכדור בו אנו חיים, נדמה שמקלים ראש ומתרשלים בהגנה ובטיפוח שלו. המודעות לאיכות הסביבה ועל שמירה על סביבה ירוקה עולה משנה לשנה, וכיום נעשים מאמצים רבים להכניס למודעות האנשים את החשיבות הרבה שבשמירה על סביבת חיים נאותה. המאמץ הכביר של הרשויות ושל ארגונים פרטיים הביא לכך שישנם קומפוסטרים בהמון ערים ומיכלים למיחזור בקבוקים.

תשמחו לגלות כי מעבר לאלו, תוכלו לחולל שינוי גם באמצעות אביזרים שונים – בבית ובמשרד שלכם. בשורת האביזרים הירוקים נמצאת בנסיקה, ונוגעת ללבם של יותר ויותר אנשים. העתיד, מעולם לא היה נראה ירוק יותר.

בבית או במשרד – מנורות ירוקות

לא משנה אם מדובר בחלל הפרטי או העסקי, הרי שיש צורך בפתרונות תאורה. תשמחו לגלות כי ניתן להיות ירוקים גם בכל הקשור לתאורה, וזאת באמצעות מנורות הלד. הדבר הראשון שמבחינים בו בעת שמסתכלים על מנורות אלו, הוא הנראות הנפלאה שלהן והיכולת שלהן להיות אביזר קישוטי לכל דבר. האם ידעתם שנורות הלד מאפשרות חיסכון אדיר בחשמל – עד 90% של חיסכון?

מעבר לכך שאתם תורמים לסביבה בעת שאתם חוסכים בצריכת החשמל, הרי שאתם גם נהנים מפתרון תאורה מתקדם ללא כל פשרה מצידכם, וגם חוסכים כסף מחשבון החשמל התקופתי שלכם. בנוסף לכך, הנורות חסכוניות מאד, כך שגם את הרכישה מחדש של נורות לא תמהרו לעשות.

שקיות – הדור הבא

לא אחת נמתחה ביקורת חריפה של שקיות הפלסטיק, המזהמות את הסביבה בצורה אקוטית ביותר. המודעות הגדולה לאסון שהן זורעות הביאה עד לכדי חקיקה כי בקרוב מאד שקיות הפלסטיק בחנויות השונות יעלו כסף, כל זאת על מנת למזער את היקף השימוש בשקיות אלו. כעת, תוכלו להחליף את שקיות הפלסטיק בפתרון נפלא: שקיות אל בד ירוקות.

השקיות האלו הן פתרון נפלא לשקיות הפלסטיק החד פעמיות. מעבר לכך, שקיות אל בד ירוקות הן שקיות מעוצבות וממותגות שמעבר להיותן ירוקות, הן גם יכולות להיות פריט אופנתי נהדר. בשונה משקיות הפלסטיק, שקיות אלו לא מגיעות אל פח האשפה, אלא משרתות אתכם פעמים רבות.

בניה קלה

תתפלאו, אך גם הבית הפרטי שלכם וגם המשרד בו אתם עובדים יכולים להיות ירוקים. כיום שיטת הבניה הקלה מאפשרת לכם גם חיסכון כספי בעלויות הבניה, וגם האפשרותלהנות מבניה ירוקה המטיבה עם הסביבה. הבניה הקלה הינה שיטה שבה כמויות האבק והאשפה נמוכות באופן משמעותי משיטה הבניה הרגילה, כך שהתרומה לסביבה ניכרת גם כאן.