מה כבר לא נאמר על חודשי הקיץ בישראל? עומס חום, שרב כבד ומזגנים העובדים שעות נוספות. אלו מכם הגרים בבתים הפרטיים, אפילו חוששים לצאת אל הגינה הנפלאה והמוריקה שלכם. הקיץ הזה, לא נותנים לשמש ולחום לנהל אותנו, ופשוט מצטיידים בפרגולה. מעבר לנראות הנפלאה והעשירה שהיא מעניקה, הרי שהיא משמשת בעיקרה כפתרון הצללה מושלם.

הפרגולות, שהפכו להיות אביזר חובה בכל מרפסת ובכל חצר בכל בית בישראל, למעשה מאפשרות שהות נעימה בחלל החיצוני. הימים בהם ישבתם בחצר או במרפסת עם משקפי שמש, אינם עוד. כעת, עם פתרונות הפרגולה החכמים, הרי שתוכלו להנות משהות נעימה בחצר הבית שלכם, תוך שהשמש נחבאת אל הכלים.

את הפרגולות תוכלו לבנות מעץ או מאלומיניום. שני החומרים נחשבים יעילים ויעניקו לכם פתרונות הצללה, מה שאומר שאת הבחירה בחומר, תוכלו לעשות על פי בחירתכם. הפרגולה שמישה לאורך כל ימות השנה – כפתרון הצצלה בימי הקיץ החמים, ואף כמסננת את מי הגשמים בחודשי החורף.

שתי דרכים שונות להרכבת הפרגולה

את הפרגולה תוכלו לבנות בשתי דרכים שונות: ראשית, באמצעות חברה המתמחה בהתקנת הפרגולות, ואילו הדרך השנייה היא לבדכם. כאשר אתם פונים אל החברה המתמחה בפרגולות, הרי שמדובר על חברה שעושה עבורכם את כל העבודה מא' ועד ת': לקיחת מידות, בחירת חומר מתאים, הובלת החומרים והרכבת הפרגולה בחצר או במרפסת שלכם.

באם והחלטתם לבצע את התקנת הפרגולה לבדכם, הרי שהדבר אכן אפשרי ואף מקובל. קחו בחשבון כי בעת שאתם בוחרים לבצע את מלאכת התקנת הפרגולה באופן עצמאי, הרי שעליכם לקחת מידות מדויקות, להוביל את החומרים השונים ולהרכיב את הפרגולה לבדכם בעזרת כלים חיוניים לטובת העבודה.

משדרגים את הפרגולה עם הסנטף

הפרגולה לבדה מעניקה פתרונות הצללה וקירור ששידרג את איכות חייהם של רבים. יחד עם זאת, ישנו אביזר נוסף שהופך את הפרגולה מיצירת אומנות ליצירת מופת: הסנטף. סנטף לפרגולה כיום כבר לא נחשב כאביזר משלים, אלא כאביזר חיוני המפיק מהפרגולה את המיטב. הסנטף הינו לוח גלי מפלסטיק, המאפשר לו עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים – גם בחורף וגם בקיץ. ישנם סנטפים שהיעילות שלהם הוכחה כמסננת אור עד 90%. המשמעות היא שבקיץ הקרוב, אתם יכולים לשהות שעות רבות בחצר הבית.

קצת עובדות על הסנטף

הסנטף הינו גמיש, ויחד עם זאת אינו שביר. הוא בעל משקל קל מאד, כך שאם החלטתם להרכיב את הפרגולה לבדכם, מדובר על חומר שתוכלו לנייד ממקום למקום בקלות וללא בעיה. תוכלו למצוא את הסנטף בצבעים שונים, וכך להפוך אותו גם לכזה שאינו רק מעניק לכם איכות חיים, אלא גם כזה המכתיב טון עיצובי לחצר הבית שלכם. סנטף לפרגולה מאפשר לכם להאריך את חיי הפרגולה בקלות! בחודשי הקיץ מעניק הסנטף הצללה לפרגולת העץ, ובחודשי החורף הוא זה המגיע במגע ישיר עם מי הגשמים.