כיצד מומלץ לבחור ריהוט גן, ובהינתן וישנו ריהוט קיים – כיצד ניתן לשפרו ולעצבו? מדוע בחירת ריהוט לחצר משתנה מדייר לדייר ומבית לבית? מהי השיטה שתאפשר לכם לדעת אלו פריטי ריהוט גן מתאימים לכם?

כאמור, בחירת ריהוט גן צריכה להיעשות על ידי כל דייר שיש לו גן או גינה צמודים לביתו. בסופו של דבר, לא מדובר בשטח ציבורי ולא בחלקה בחזקת העירייה אלא בשטח שלכם, מה שמקנה לכם זכות להשתמש בו כרצונכם. אז למה לא לעשות זאת בכייף גדול וליצור נגישות מלאה לכל חלקי החצר? לשם כך יש צורך לבחור ריהוט גן איכותי המתאים אישית לטעם ולצרכים שלכם.

התאמה דקורטיבית – בחירת עיצובו של ריהוט גן

בחירת העיצוב של ריהוט המיועד לגינה יכולה להתבסס על ניגוד או על דמיון. כאשר אנו הולכים על פי שיטת הניגוד, יש לבחור רהיט שעל פניו אין לו תחום משותף בצבע ובגוון עם אופי החצר שלכם, אלא שהוא מהווה פריט משלים. למשל, אם ציפיתם את הרצפה של החצר בשבילי שיש לבנים, בחירת ריהוט שחור יוצרת אפקט שח מט דקורטיבי ומרשים. מנגד, ניתן להיעזר בשיטת הדמיון, כך למשל כשיש דקים בחצר, ניתן לבחור רהיטים מעץ הדומים לדק בגוון וליצור המשכיות לעיצוב הכפרי הייחודי לחצר שלכם.

כמובן שישנם דיירים לא מעטים שכבר בשלב עיצוב הרצפה יבחרו ליצור ניגודים, כמו למשל, על ידי התקנת דקים ליד משטחי בטון מוחלקים. במצב זה, יצירת ניגוד גם בריהוט כבר תגרום לתוואי החצר שלכם לאבד כיוון, ואז מומלץ כבר לבחור בריהוט דומה לסגנון העיצובי השולט או למצוא ריהוט שיחבר בין שני הסגנונות השונים.

התאמה עיצובית – מהו עיצוב הריהוט המתאים לכם?

בחירת עיצוב הריהוט תלויה בסוג הבילוי שלכם בגן וכן בגודלו. אם אתם מבלים עם כל המשפחה, ואף מזמינים לגן את משפחתכם המורחבת או חברים רבים על בסיס קבוע, מובן שישנן מערכות ריהוט גן גדולות כמו פינות ישיבה ל- 8-10 סועדים, עם אפשרות לפתוח את השולחן כמו בסדרת עץ האפיטונג של מערכות הישיבה מעץ דגם "מדריד".

לעומת זאת, אם הצרכים שלכם יותר אינטימיים, מומלץ כי תרכשו ריהוט בסדר גודל קטן ולו מעט כסאות, ואף שולחן בגודל בסיסי. כמובן שגם למבנה של כל כיסא יש משמעות, יש שיאהבו כיסא עם ידיות ויש שיעדיפו אותו בלעדיהן, יש שאוהבים ריפוד קבוע, ויש שמעדיפים ריפוד PER כיסא, או אף כיסאות ללא ריפוד כלל.

חנות רהיטים ענקית המספקת תכולות ריהוט גן מגוונות, תספק לכם מגוון אפשרויות לבחירה ותשמח לעמוד לרשותכם!