לאחר שבקיץ דאגנו לפרגולה או סוכך שיגנו עלינו מפני השמש הקופחת, סוף כל סוף הגיע החורף ולעיתים אנחנו זקוקים לפיתרון שיאפשר לנו להשתמש בהם גם כאשר נושבת בחוץ רוח חזקה או יורד גשם. ולשם זאת בדיוק נועדו סגירות החורף.

חברות המבצעות סגירות חורף לפי אזורים


דקו ליין הצללות בע"מ
סוככי השרון
התאומות חדרה
SOLARIS (ראש העין)

פג – חום (תל עדשים)
מאירי אלומיניום (חיפה)

עץ וצל

סגירת מרפסת או פרגולה

סגירות חורף מברזנט הן עדיין הפתרון המועדף ביותר על הישראלים בזכות העובדה כי הן זולות יחסית וניתן להתאים אותן בקלות לגדלים שונים של מרפסות ופרגולות או סוככים המצלים עליהן. בנוסף לכך, אפשר לחלק את היריעה לכמה יריעות קטנות יותר באמצעות רוכסנים או אפילו סקוצ'ים ואף ליצור חלונות ודלתות מ – PVC שקוף. בקיץ, כאשר לא משתמשים בהן, אפשר לגלגל אותן בקלות למעלה.

סגירת חורף באיכות טובה יכולה לבודד את האזור הסגור מכל הצדדים וכך להפוך אותו לחדר נוסף בבית או בעסק ולמנוע מהאוויר החם לצאת החוצה

סגירת חורף קבועה

עם כל הכבוד לברזנט ולשמשונית, עדיין מדובר בפיתרון שאיננו אלגנטי במיוחד, ולכן מי שיש בידו את האמצעים מעדיף לעיתים להשתמש בסגירות עם פרופיל פלדה או אלומיניום. במקרה הזה הסגירה יכולה להתבסס על בד שמשונית או דלתות זכוכית בהתאם למראה המבוקש, אופי השימוש וכמובן התקציב העומד לרשותנו (לדוגמה, אם המבנה נמצא באזור פתוח יחסית שיש בו הרבה הולכי רגל או ילדים שמשחקים, אולי עדיף שלא לבחור בזכוכית…).

סגירות חורף משולבות בסוכך מתקפל

ישנה אפשרות לבצע סגירת חורף משולבת בסוכך או פרגולה מאלומיניום על מנת ליצור מבנה אחיד וכמובן לחסוך בעלויות. המילה האחרונה בתחום מגיעה בדמות סוככים חשמליים מתקפלים כגון סוככי Suntech שהיתרון שלהם הוא בכך שהם מכסים על שטחים גדולים ביותר ואף ניתן לקפל אותם בזכות הגג העשוי מ – PVC קשיח, אך הם עדיין עמידים בכל תנאי מזג אוויר, כולל גשם, רטיבות ורוחות חזקות.

 סוכך Sun Tech יכול להשתלב מצוין עם דלתות זכוכית עבור גני אירועים, בתי קפה, מסעדות ועוד.