טיפים לעיצוב גינות פרטיות

האם גם החלום שלך הוא גינה שלווה, ירוקה ופורחת? הגינה היא פינת השלווה של הבית. ניתן לצאת אליה כדי לשאוף אוויר צח, להירגע, לבלות בנינוחות עם בן הזוג או המשפחה, לארח חברים לבילוי נעים ונינוח, ובקיצור – לבלות בנעימים את שעות הפנאי.

עיצוב גינות פרטיות הפך בשנים האחרונות לטרנדי. לרוב, כאשר בונים בית או קונים בית […]

דק אורן מול דק איפאה

כאשר אנחנו בוחרים דק לדירה החדשה שלנו, בדרך כלל נמצא שמציעים לנו דקים משני עצים פופולאריים : אורן ואיפאה. שני סוגי העצים הללו נבדלים זה מזה בתכונות רבות ולכן גם קיימים ביניהם הבדלים של שמיים וארץ מבחינת עלויות, תחזוקה, אופי ההתקנה ועוד.

השאלה באיזה דק לבחור הופכת להיות כמובן חשובה אפילו יותר כאשר התקציב שלנו […]

דק סינטטי

לא תבדילו בין דק סינטטי לאורגינל
יש הרבה סוגי ריצופים, אך קשה להתחרות עם המראה והתחושה שהדק מציע. עם זאת, לצד העובדה שרבים יודעים שהם מעוניינים בריצוף כגון דק, לא חסרות שאלות, למשל לא תמיד ברור מה הבדל בין דק גושני, פרקט, או דק סינטטי, במאמר הזה נדבר על יתרונות הדק הסנטטי ולמה הוא מתאים […]

דק סינטטי וסוגי עץ נוספים לדק

אל שוק הדקים שעד לפני שנים ספורות נשלט על ידי דקים מעץ, נכנסו בשנים האחרונות גם דקים סינטטיים שמציעים מספר יתרונות לא מבוטל לעומת דקים מעץ. במאמר זה נסביר אודות סוגי הדקים השונים (סינטטי ומעצים שונים) ונציין את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

דק סינטטי
דק סינטטי הוא דק שעשוי בדרך כלל משילוב של PVC […]

דק סינטטי מול דק עץ

רבים מבין האנשים שמחליטים לבנות בביתם דק, מתלבטים בין דק עץ לבין דק סינטטי, ומכיוון שקיימים הבדלים מהותיים בין שני סוגי הדקים, חשוב לעמוד עליהם ולהבין אותם לפני שמבצעים בחירה מושכלת.

דקים מעץ
 העץ הוא חומר עמיד יחסית ואם מטפלים בו כמו שצריך, הוא יכול להחזיק מעמד שנים ארוכות. במהלך הטיפולים השונים לדק עץ, אוטמים את […]

דקים מעץ כתחליף לדשא

כמעט כל מי שיש לו חצר או גינה בבית יודע שדשא דורש לא מעט טיפול : צריך להשקות אותו, לגזום אותו, להוסיף לו קומפוסט. לעומת זאת, יש כאלו אשר בוחרים להחליף את הדשא בדק מעץ וליהנות מכמה יתרונות משמעותיים :
1.טיפול רק פעם בשנה – טיפול בדק מעץ בדרך כלל נעשה פעם בשנה כחלק מפעולות […]